Justine Berg


Wokalistka Justin Berg

Justine Berg – polish singer, pianist, songwriter, composer and vocal trainer. 

Wokalistka, pianistka, dyrygentka, autorka tekstów, trener wokalny. Absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, gdzie pobiera lekcje śpiewu jazzowego u Joanny Zagdańskiej.

Od 2010 r współpracuje z producentami muzyki klubowej, z którymi nagrywa własne piosenki i wydaje w renomowanych wytwórniach, tj. Sony Music (Polska), MyMusic (Polska), Shah – Digital (Niemcy), Bedroom Muzik (Miami), LAD Records (Portugalia), Central Stage Of Music (Niemcy), Active Sense Records (Niemcy), Music En Route (Polska), Tough Stuff Music (Niemcy). Improwizuje do setów w klubach, nie tylko w kraju, ale i za granicą, tzw. Live – Act.

Współpracuje z różnymi zespołami i muzykami, nie ogranicza się do jednego stylu (od jazzu, przez muzykę klubową, po śpiew klasyczny). Występuje na różnych scenach: kluby, restauracje, puby, festiwale, programy telewizyjne jak IDOL, Mam Talent, Voice of Poland. Spełniając się zawodowo, dużo podróżuje po świecie, gdzie słuchaczami są obywatele Ameryki, Australii, Francji, Chin i inni… Praca ta wymaga wykonywania utworów w różnych językach, tj: francuski, chiński, włoski, rosyjski, czy arabski. Od 2011 roku pracuje jako trener wokalny w Prywatnych Szkołach Muzycznych, a także naucza gry na pianinie. Korzysta z każdej okazji, jaka się przydarzy. W życiu kieruje się zasadą: „jak nie spróbujesz, to się nie przekonasz”, bo tylko w taki sposób można wiele doświadczyć. Uważa, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Sytuacje, czy osoby napotkane w naszym życiu są po coś… prowadzą gdzieś, czy też mają nam dać jakąś lekcje.